Nahrávam Udalosti

Podujatia

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už uskutočnila.

Fragile: Vianočný koncert

11. decembra 2022 o 17:00 - 19:00

€17

FRAGILE je slovenská vokálna skupina zložená z výrazných speváckych osobností, ktoré bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, interpretujú známe svetové hity. Koncerty skupiny FRAGILE sú plné nielen výbornej hudby, ale aj podmanivého humoru, vďaka čomu zažijete neopakovateľný večer plný skvelej zábavy.

Špecifikom i dominantou FRAGILE je práve hudobný žáner, ktorý skupina interpretuje. Termín ‘a cappella‘ označuje vokálnu hudbu – teda spev bez doprovodu hudobných nástrojov. Jednoducho povedané, tam, kde spevákom v bežných hudobných skupinách pri speve pomáhajú hudobné nástroje, si musia speváci v a cappella formáciach vystačiť iba so svojím hlasom. Keďže sa niet za čo skryť, musí byť pri speve a cappella všetko čisté a dokonalé. Skupina FRAGILE zvláda výzvy tohto náročného žánru majstrovsky, o čom svedčia i viaceré ocenenia, ako 3x cena OTO (Osobnosť televíznej obrazovky) v kategórii najpopulárnejšia hudobná skupina, či Krištáľové krídlo za CD Hlasy s Richardom Müllerom.

FRAGILE tvoria: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Svetlana Rymarenko, Anabela Mollová, Lina Mayer, Daniela Tomešová, Slavo Košecký, Peter Lacho, Martin Madej, Martin Klempár, Jozef Hečko.

Energia, ktorú Vám FRAGILE z pódia odovzdá, sa dá len ťažko opísať. Treba ju jednoducho zažiť na vlastnej koži.

Dĺžka podujatia: 90 minút

Vstupné: 17,00 €

Predpredaj:
www.kultura.banskastiavnica.sk
www.ticketportal.sk
www.ticketlive.sk
Informačné centrum, Banská Štiavnica

Podrobnosti

Dátum:
11. decembra 2022
Čas:
17:00 - 19:00
Cena:
€17
Udalosť Kategória:
Website:
http://www.kultura.banskastiavnica.sk/event/565727/fragile-vianocny-koncert