Nahrávam Udalosti

Podujatia

« Všetky Udalosti

Večerný výstup na SITNO + Svetelný signál, ktorý spojí hrady

24 marca o 15:30 - 19:00

SKVELÉ SPRÁVY!
K najvyššiemu vrchu Štiavnických vrchov – Sitno, opäť vedú bezpečné, NOVO-VYBUDOVANÉ SCHODY so zábradlím.
Obľúbený NÁUČNÝ CHODNÍK SITNO je tak po krátkej prestávke priechodný po pôvodnej trase 🙂.

Oblastná organizácia cestovného ruchu (“OOCR”) Región Banská Štiavnica Vás všetkých srdečne pozýva na OFICIÁLNE UVEDENIE SCHODOV DO UŽÍVANIA štiavničanom i širokej verejnosti. Stretneme sa o 15:30 pri ceste pred @Terasa u Blaškov (tajch Počúvadlo) a spoločne vyjdeme až na vrch Sitno. Prispôsobte tomu, prosím, svoje oblečenie. Na vrchu bude otvorená Chata Andreja Kmeťa, kde sa môžete osviežiť. Viac o výstupe na Sitno na: https://www.facebook.com/events/153359697603433?ref=newsfeed.

Po krátkej medializácií schodov bude nasledovať už 3. ročník PODUJATIA SVETELNÝ SIGNÁL. Svetelným signálom sa už po 3.krát spoja hrady Pohronskej hradnej cesty podobne, ako sa v dávnej minulosti navzájom informovali o blížiacom sa nebezpečenstve. Po zotmení, t.j. približne po 18:00 hod. sa budeme snažiť zachytiť svetelný signál kolegov na hrade ŽAKÝL a kolegov v KRUPINE. Viac o podujatí Svetelný signál na: https://www.facebook.com/events/174431095367109.

Schody sme realizovali s finančnou podporou Rozvojovej agentúry BBSK, OOCR Región Štiavnica a Ministerstva dopravy SR. Schody vyrobila a osadila firma Rückschloss s.r.o, za spoluprácu ďakujeme Lesom SR, ŠOP SR CHKO Štiavnické vrchy a obci Ilija.
ĎAKUJEME!

Tešíme sa na Vás! ❤️
Tím Oblastnej organizácie cestovného ruchu
————-
Realizované s finančnou podporou @Ministerstvo dopravy SR. Ďakujeme!
Viac o návšteve Slovenska: www.slovakia.travel a stránke https://supervulkanstiavnica.sk/ @Supervulkán Štiavnica

Podrobnosti

Dátum:
24 marca
Čas:
15:30 - 19:00
:
,

Miesto udalosti

Chata A. Kmeťa – Sitno
Sitno
Ilija, 96901 Slovenská republika