Nahrávam Udalosti

Podujatia

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už uskutočnila.

Hanička a Murko – Nové pesničkové predstavenie

1. apríla 2023 o 16:00 - 17:00

10€

Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko pozývajú všetky deti na svoje nové pesničkové predstavenie! Čakajú na vás aj ich zvierací kamaráti v životnej veľkosti (Opička, Capko, Červík a Žabka) a 12 obľúbených pesničkových hitov! Vystúpenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a divadla. Haničku a Murka tradične sprevádza aj ich veľká kamarátka Sofi, ktorá bude s nimi a so zvieracími kamarátmi spievať, tancovať a pomáhať im urobiť z vystúpenia ozajstnú šou!

Deti sa môžu vyjašiť, aktívne zapájať do predstavenia a zaspievať si obľúbené hity z vydaných CD Haničky a Murka (napr. Ika-tika-gymnastika, Autá, Poď športovať, či Ja som žabka, Bola babka, mala capka…). Medzi pesničkami sa zabavia na divadelných scénkach Haničky a Murka a ich hostí.

Bábky vedú profesionálni bábkoherci.

Každé dieťa dostane od Haničky a Murka darček – Murkove lízatko a nálepku s Haničkou a Murkom a ich kamarátmi!

Zľavnená cena vstupenky: ZŤP dieťa – 1 euro, 1 sprevádzajúca osoba ZŤP dieťaťa – 1 euro

Každý návštevník potrebuje platnú vstupenku. Výnimkou sú maličké deti mladšie ako 1 rok, ktoré sú na koncerte ako sprievod svojho staršieho súrodenca (ktorý platnú vstupenku mať musí). Deti bez vstupenky nemajú nárok na samostatné miesto na sedenie.

Hanička a Murko sú najobľúbenejšou bábkovou dvojicou. Deti ich poznajú z mnohých živých koncertov po celom Slovensku, z YouTube (viac ako 90 miliónov videní ich vzdelávacích, pesničkových a rozprávkových videí), z Detskej televízie JOJKO, či z početných CD a DVD nosičov.

Dĺžka podujatia: 60 minút

Predpredaj: http://www.kultura.banskastiavnica.sk/event/594055/hanicka-a-murko-nove-pesnickove-predstavenie

Podrobnosti

Dátum:
1. apríla 2023
Čas:
16:00 - 17:00
Cena:
10€
Udalosť Kategória:
Website:
http://www.kultura.banskastiavnica.sk/event/594055/hanicka-a-murko-nove-pesnickove-predstavenie

Miesto udalosti

Kultúrne centrum
Kammerhofská 1
Banská Štiavnica, Slovakia 969 01 Slovenská republika
+ Google Mapy