Nahrávam Udalosti

Podujatia

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už uskutočnila.

Koncert: Tamara Kramar

14. apríla 2023 o 19:00 - 20:30

8,00€

Tamara Kramar je talentovaná speváčka a hudobníčka pôvodom z Bratislavy, žijúca v anglickom Brightone. Minulý rok doštudovala bakalára z kognitívnej neurovedy, odkiaľ pochádza aj názov jej debutového EP ‚Bachelor of Science‘. Tento projekt pozostávajúci z piatich piesní Tamare zaručil výhru v kategórii objav roka 2022 v ankete Rádiohlavy, pritiahol pozornosť prestížneho rádia BBC Introducing a mnohých médii. Medzi nimi bola aj Spotify kampaň EQUAL, vďaka ktorej sa Tamara ocitla na obrovskom bilboarde na New Yorskom Times Square.

Momentálne Tamara pracuje na druhom EP v rámci magisterského štúdia hudby a hudobnej produkcie. Niektoré z rozpracovaných piesní, ako aj celé EP a zopár prevzatých skladieb predstaví Tamara v štvorčlennej zostave s nádychom neo-soulu a pop-jazzu, prinášajúc na pódium dobrú energiu, úprimné texty a nezabudnuteľný groove.

Zloženie kapely:

  • Tamara Kramar
  • Adam Noška
  • Michal Šelep
  • Peter Kunzo

Podujatie je súčasťou Štiavnických klubových večerov, ktoré do nášho mesta prinášajú kvalitné umenie v špecifickom usporiadaní priestoru Kultúrneho centra.

Vstupné 8,00 €, držitelia karty Štiavnica plus 5,00 €.

Predpredaj tu.

Dĺžka podujatia: 70 minút

 

Podrobnosti

Dátum:
14. apríla 2023
Čas:
19:00 - 20:30
Cena:
8,00€
Udalosť Kategória:
Website:
http://www.kultura.banskastiavnica.sk/event/598399/tamara-kramar

Miesto udalosti

Kultúrne centrum
Kammerhofská 1
Banská Štiavnica, Slovakia 969 01 Slovenská republika
+ Google Mapy